Mobirise
Zlatý orel
Interiér
21310.00 CZK (vč. DPH) + doprava

Sochařské siluety ptáků s exkluzivním ZLACENÝM povrchem jsou navrženy Christine Habermann von Hoch, vyrobeny a ručně zlaceny 23,75 karátovým zlatem.

Toto zlaté dílo můžete také použít jako držák pro Váš jemný destilát.

Orel je také ideálním dárkem například pro Vašeho obchodního partnera, dobrého přítele nebo osobu, kterou milujete.

Zásilka obsahuje 1x Dílo
Využité materiály Více variant (kov, pozlacený kov)
Rozměry 22.5x26x9 cm, 0.3 kg
Doprava Celosvětově

Tento produkt je: Dostupný na objednávku

Volný jako pták
Při pohledu na ptáky jste si museli alespoň jednou představit tu myšlenku, kdy jste chtěli být volní jako oni a nést jejich lehkost bytí. Tento dominantně elegantní kousek představuje Vaši vzácnou svobodu, kterou všichni tak milují. Ať už v práci nebo v podnikání. Kupte si tedy tento 23,75 karátový zlatý kousek a inspirujte se tímto vzácným zlatým ptákem.
Majestátní jako orel
Orli ztělesňují majestátnost, vznešenost a účelnost. Nechte se motivovat stejnými vlastnostmi. Nenechte si ujít tento velkolepý kousek – vždy Vám připomene všechny Vaše úspěchy v minulosti, na které můžete být hrdí, a posílí vás k dalšímu úspěchu.


Design pro Váš obývací pokoj

Pokud byste rádi rozšířili svou kolekci a chcete potěšit svůj životní prostor, můžete si ptáčky objednat také na zakázku. Christine Habermann von Hoch vám vytvoří individuální nástěnnou sochu. Neváhejte a kontaktujte nás a získáte tak své individuální dílo "Ptačí šebetání"

info@habermannvonhoch.com
+420 724 979 724


© Copyright 2021 Christine Habermann von Hoch. Všechna práva vyhrazena.
Obchodní podmínky